Dneska vám představím další várku jehelníčků. Ty první dvě se mi doma moc neohřály, sotva jsem je vystavila v našem obchůdku byly pryč, tak jsem se pustila do dalších, a protože mě moc nebaví dělat stejné věci, vyšila jsem opět podzimní motivy, ale tentokrát trochu jiné. Ještě mám v plánu jedny s motivy zimy a Vánoc, ale nebudu předbíhat.
Žádné komentáře:
Okomentovat