úterý 4. srpna 2020

Brno

Jižní Morava mě dlouhé roky tak nějak míjela a až po té, co naši mladí zakotvili v Brně, začala jsem tuto část naší země pomalu poznávat. Nejdřív jenom Brno a jeho těsné okolí, loni Dolní Kounice a letos jsme si naplánovali rovnou prodloužený víkend. Počasí nám sice trochu zhatilo plány, ale i tak bylo těch pár dnů strávených ve společnosti naší Páji a jejího manžela naprosto skvělých.
Páteční procházka podvečerním Brnem na Kraví horu, kde manžel zavzpomínal na studentská léta. Vyšlápnutí na věž katedrály sv. Petra a Pavla, výborná večeře a večer zakončený představením dejvického divadla na letních shakespearovských slavnostech na Špilberku-dokonalý denByl to dlouhý, ale krásný den a příště se podíváme na Pálavu.
Přeji vám pohodové srpnové dny a děkuji za vaše zastavení :)

3 komentáře:

 1. Moje milované Brno nabízí spoustu zážitků. Nemůžeš vynechat třeba Kapucíny,nebo kostnici u Jakuba, starou radnici, Zelňák. Projeďte se lodí na hrad Veveří, když bude krásné počasí, je to taky zážitek.Ale možná už jsi někde byla.Pája už je v Brně dost dlouho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, Pája už je v Brně 7 let, strašně to letí! Na Veveří jsme byli tam pěšky a zpátky lodí bydlí v Bystrci tak to mají na přehradu kousek 🙂

   Vymazat
  2. Máš pravdu utíká to. Je to jako včera, když jsem u Tebe poprvé četla, že jedete za Pájou do Brna.

   Vymazat

Oblíbené příspěvky